Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Configure
sl: Nastavi

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
