Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
