Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Configure
fi: Määrittele

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Float
fi: Liukuluku

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
fi: Antamasi tyylien listan syntaksi on väärin.
