Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
