Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Configure
ast: Configurar
