Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Default language
az: Defolt dil

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
