Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།
