Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Float
el: Αριθμός κινητής υποδιαστολής

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
el: Η παρεχόμενη λίστα των στυλ είναι συντακτικά λανθασμένη.

en: Each style must have a unique label.
el: Κάθε στυλ πρέπει να έχει μοναδική ετικέτα.
