Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Float
eo: Glitpunktnombro

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
