Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Configure
fil: Ayusin

en: Subtitle
fil: Pamagat
