Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Configure
kk: Баптау

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
