Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Image
ku: وێنە

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: About
ku: دەربارە
