Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Float
ml: ഫ്ലോട്ട്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
