Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
