Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Float
mr: अपूर्णांक
