Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: About
my: အကြောင်း
