Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
