Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
