Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: About
sq: Informacione
