Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Label
sv: Etikett

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Default
sv: Förvald

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Float
sv: Flyttal

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Tablet
sv: Surfplatta

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
sv: Den tillhandahållna listan av stilar är syntaktiskt felaktig.
