Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Image
ta: படம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
