Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha6) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Default
id: Bawaan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Class
id: Kelas

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: Float
id: Pecahan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Machine Name
id: Nama Mesin
