Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha6) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: About
te: గురించి
