Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Configure
cs: Nastavení

en: Class
cs: Třída

en: Class name
cs: Jméno třídy

en: Template
cs: Šablona

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
cs: Vložený seznam stylů je syntakticky nesprávný.
