Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Configure
gl: Configurar

en: Class
gl: Clase

en: Class name
gl: Nome da clase

en: Template
gl: Modelo

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Float
gl: Coma flotante

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
