Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha6) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Configure
he: הגדרות

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Float
he: צף

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Machine Name
he: שם מכונה
