Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Class
lt: Klasė

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Template
lt: Šablonas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Float
lt: Kintantis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
