Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha6) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Configure
nl: Instellen

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Class
nl: Klasse

en: Class name
nl: Klassenaam

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
nl: De opgegeven lijst van stijlen is syntactisch onjuist.

en: Each style must have a unique label.
nl: Iedere stijl dient een uniek label te hebben.
