Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Default
ro: Implicit

en: Configure
ro: Configurează

en: Class
ro: Clasă

en: Template
ro: Șablon

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Float
ro: Virgulă mobilă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
ro: Lista de stiluri furnizată este incorectă din punct de vedere sintactic.

en: Each style must have a unique label.
ro: Fiecare stil trebuie să aibă o etichetă unică.
