Paragraphs Gridstack (1.0.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Class
vi: Lớp

en: Class name
vi: Tên lớp

en: Template
vi: Mẫu

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: Float
vi: Số thực

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ

en: Tablet
vi: Bảng tính
