Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Image
et: Pilt

en: Back
et: Tagasi

en: View
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Gallery
et: Galerii

en: Columns
et: Veerud

en: Embed
et: Manus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Button label
et: Nupu silt
