Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
