Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Image
ja: 画像

en: Back
ja: 戻る

en: View
ja: ビュー

en: Text
ja: テキスト

en: Columns
ja: カラム

en: Embed
ja: エンベッド

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Form mode
ja: フォームモード

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Button label
ja: ボタンラベル
