Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Image
oc: Imatge

en: Back
oc: Precedent

en: View
oc: Veire

en: Text
oc: Tèxte

en: Columns
oc: Colomnas

en: Embed
oc: Integrat

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
