Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Article
gl: Artigo

en: Image
gl: Imaxe

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Gallery
gl: Galería

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Embed
gl: Incrustar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.
