Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Text
ur: متن

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
