Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Image
bg: Снимка

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: Table
bg: Таблица
