Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1-beta4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Table
mn: Хүснэгт
