Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Article
af: Artikel

en: Image
af: Beeld

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Table
af: Tabel
