Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Article
be: Артыкул

en: Image
be: Малюнак

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: Table
be: Табліца

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу
