Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Image
ca: Imatge

en: Preview
ca: Previsualitza

en: View
ca: Mostra

en: Gallery
ca: Galeria

en: Table
ca: Taula

en: Columns
ca: Columnes

en: Embed
ca: Incrustra

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Form mode
ca: Mode de formulari

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.
