Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Article
is: Grein

en: Image
is: Mynd

en: Preview
is: Forskoða

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: Table
is: Tafla
