Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Article
lv: Raksts

en: Image
lv: Attēls

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: Gallery
lv: Galerija

en: Table
lv: Tabula

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.
