Paragraphs Report (2.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Path
et: Tee

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Count
et: Arv

en: About
et: Programmist

en: Report
et: Teavita

en: Export to CSV
et: Ekspordi CSV
