Paragraphs Report (2.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Path
gl: Ruta

en: Count
gl: Contar

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Report
gl: Informe

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
