Paragraphs Report (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Path
he: מיקום

en: Count
he: כמות

en: About
he: אודות

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.
