Paragraphs Report (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Parent
ro: Părinte

en: Settings
ro: Setări

en: Path
ro: Cale

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Count
ro: Contor

en: About
ro: Despre
