Paragraphs Report (2.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Parent
ru: Родитель

en: Settings
ru: Настройки

en: Path
ru: Путь

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Count
ru: Количество

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Report
ru: Отчёт

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Export to CSV
ru: Экспорт в CSV-файл

en: Paragraphs
ru: Параграфы
