Paragraphs Report (2.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: About
ta: பற்றி

en: Report
ta: அறிக்கை
