Paragraphs Report (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Parent
tr: Üst öge

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Path
tr: Yol

en: Count
tr: Sayaç

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Report
tr: Rapor
